رزآرا آسیا

لابراتوار تولیدی بهداشتی رزآرای آسیا در سال ۱۳۸۹(۲۰۱۰) در شهرک صنعتی سلیمی تبریز تاسیس شد. این واحد تولیدی در حال حاضر به منظور تامین نیـاز و ایجـاد امنیت در بـازار، فعالیت خود را در قالب تولید محصولات کودک با نام تجـاریweecare و همچنین تولید محصـولات مـورد نیاز بانوان بـا نـام تجاری Uniled ادامه می دهد.

این شرکت مدرنترین و آخرین تکنولوژی روز دنیـا را در کنار تخصص مجـرب تـریـن مدیـران حـال حاضـر دنیا از کشـور ترکیـه بـه خـدمـت گرفتـه است. تـمـامـی مـراحـل تـولیـد و بستـه بنـدی بوسـیلـه دسـتـگـاه هـای تمـام اتـومـاتـیـک اروپـایـی صـورت می گیرد. شرکت رزآرا آسیا دارنده گواهینامـه بـیـن المللی استاندارد ایـزو ۹۰۰۱ و GMP از شرکت ICS مورد تایید USAS کانادا، بـا هـدف صادرات و تامیـن نیـاز داخلی، پروسه تولید کلیه محصولات پرمصرف و مفید را با جـدیـدتـریـن تـکنـولـوژی آغاز کـرد و تـلاش دارد بـا بـه کارگیری بهترین کارشناسان در این زمینه عامل معرفی این محصولات و تامین کننده نیاز سایر کشور ها باشد.
ارتباط سازنده میان جامعه پزشکی کشـور و هیئـت علمی تحقـیـق و توسـعـه رزآرا آسیا و فعالیت کارآمد بیش از ۴۰ نفر از نسل تحصیـل کرده کشور ، باعث گردیده با استفاده از نظرات و بازخوردهای گران بهای متخصصین کشور، محصولات تولیـدی رزآرا آسیا با کیـفـیـت روز افزون در بازار عرضه شوند. تکنولـوژی تولید و فرمولاسیون این محصولات به گونه ای طراحی شده است که مـواد اولـیـه آن برای اولین بار در ایران ، فاقد الکـل ، پارابـن، مـواد صابـونـی و سدیـم لوریـل سـولفـات می باشد.
رزآرا آسیا

رزنرمین تامین

شرکت منسوجات بی بافت نیکو تامین  در سال ۱۳۸۴ با هدف تولید و تامین الیاف اسپانلس به عنوان یکی از برترین و سازنده ترین تولیدکنندگان در این طیف تاسیس و به بهره برداری رسید. بهره گیری از مدرن ترین و به روز ترین تکنولوژی روز جهان و همچنین دستگاه ها وماشین آلات اروپایی (Trutzschler & Fleissner) و دانش فنی و تجربه متخصصین در تولید اسپانلس و ارجحیت داشتن دو خط تولید همزمان، خط پنبه ای علاوه بر خطوط پلی استر و ویسکوز از امتیازات این شرکت محسوب گردیده که این امر موجب ممتاز شدن و تخصصی شدن محصولات تولیدی این شرکت در بین دیگر رقبا گردیده است.

با توجه به جریانات داخلی ، در سال ۱۳۹۵، جناب آقای مهندس بهرام جوادپور مدیرعامل شرکت آذرگستران آسیا، با توجه به پیشینه قبلی که از شرکت تولیدی با برترین برند تولید کننده انواع دستمال مرطوب در ایران داشته اند، و همچنین باتوجه به نیاز داخلی به الیاف دستمال مرطوب و واردات از اروپا، تصمیم به راه اندازی مجدد این شرکت با نام رزنرمین تامین نمود. لازم بذکر است یکی از مسائلی که همواره مورد توجه مدیران این گروه بوده و هست، توجه به کیفیت کالای تولیدی و بهبود مستمر آن است که این شرکت تولیدی با بهره گیری از روش های نوآورانه، محصولات خود را با برترین و منحصرفردترین کیفیت به مشتریان خود در هر سطحی از تقاضا تبدیل نموده است. باتوجه به اینکه اسپانلس ،به میزان روز افزون از کشورهای دیگر جهت مصرف صنایع بهداشتی و سلولزی وارد می گردد و با در نظر گرفتن مزیت های نسبی کشور در خصوص تولید و همچنین ازدیاد مصرف روز افزون جهان ، با همت و برنامه ریزی مدیران شایسته این سازمان، این شرکت سهم کوچکی در تامین نیاز داخلی کشور و همچنین عرضه و صادرات محصولات با کیفیت برتر به سایر کشورهای اروپایی نیز داشته است.

رزپلیمر نوین بهداشت

در اوایل سال ۱۳۹۶ با توجه به تجربه و تحقیقات گسترده ای که ایشان در واردات و تولید محصولات پلیمری مادر و کودک داشتند، اقدام به تولید محصولات در مجموعه رزپلیمر نوین بهداشت در محیط کاملا بهداشتی را آغاز نمودند. اتکا به تجربه و دانش و وجود مشتریان هوادار و وفادار سرمایه ای ارزشمند در مسیر رشد و تعالی این هلدینگ می باشد و خواهد بود.

رزپخش گستر آسیا

شرکت رزپخش گستر آسیا ، شرکت توزیع و پخش مویرگی هلدینگ آذرگستران آسیا می باشد. اطلاعات بیشتر پیرو این شرکت ، متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.