• ﺳُﺨن پایانی

  در حال حاضر این هلدینگ با برند های Weebaby وی بیبی، Weecare وی کر، Uniled یونی لد، Unimed یونی مد، Bebesun بب سان، Halloklain هلو کلین، Unisoft یونی سافت و Washtex واش تکس در بازار مشغول به تولید ، عرضه و صادرات می باشد.
  به عنوان يکی از پوياترين گروه‌های اقتصادی برآمده از بخش خصوصی و باليده از همت مردمی، اکنون به مثابه الگويی پيشرو و مثال زدنی، خون اميد را در رگ‌های توليد و صنعت ملی جاری ساخته و کارآفرينی را به بهترين شکل خود متبلور می‌سازد.

  ادامه مطلب
 • رزپلیمر نوین بهداشت

  در اوایل سال 96 با توجه به تجربه و تحقیقات گسترده ای که ایشان در واردات و تولید محصولات پلیمری مادر و کودک داشتند، اقدام به تولید محصولات در مجموعه رزپلیمر نوین در محیط کاملا بهداشتی را آغاز نمودند، اتکا به تجربه و دانش و وجود مشتریان هوادار و وفادار سرمایه ای ارزشمند در مسیر رشد و تعالی این هلدینگ می باشد و خواهد بود.

  ادامه مطلب
 • ﻣَﺠموعه رزنرمین تأمین

  در سال 1395، جناب آقای مهندس بهرام جوادپور ، با توجه به پیشینه قبلی که از شرکت تولیدی با برترین برند تولید کننده انواع دستمال مرطوب در ایران داشته اند، و همچنین باتوجه به نیاز داخلی به الیاف دستمال مرطوب و واردات از اروپا، تصمیم به راه اندازی مجدد گروه صنعتی نیکو با نام رزنرمین تامین نمود. لازم بذکر است یکی از مسائلی که همواره مورد توجه مدیران این گروه بوده و هست، توجه به کیفیت کالای تولیدی و بهبود مستمر آن است که این شرکت تولیدی با بهره گیری از روش های نوآورانه، محصولات خود را با برترین و منحصرفردترین کیفیت به مشتریان خود در هر سطحی از تقاضا تبدیل نموده است. باتوجه به اینکه اسپانلس ،به میزان روز افزون از کشورهای دیگر جهت مصرف صنایع بهداشتی و سلولزی وارد می گردد و با در نظر گرفتن مزیت های نسبی کشور در خصوص تولید و همچنین ازدیاد مصرف روز افزون جهان ، با همت و برنامه ریزی مدیران شایسته این سازمان، این شرکت سهم کوچکی در تامین نیاز داخلی کشور و همچنین عرضه و صادرات محصولات با کیفیت برتر به سایر کشورهای اروپایی نیز داشته است.

  ادامه مطلب
 • ﮔُﺮوه تولیدی و تحقیقاتی رزآرای آسیا

  با لطف الهی و با همکاری تیم مجرب لابراتوار آرایشی و بهداشتی رزآرای آسیا در سال 1390 ، به عنوان یک واحد پیشرو در صنعت آرایشی ، بهداشتی و محصولات مادر و کودک برای اولین بار در ایران اقدام به تولید دستمال مرطوب ، شامپو ، روغن ، لوسیون ، انواع صابون و محصولات بانوان ، لاک پاک کن ، دستمال بهداشتی بانوان ، دستمال دست و صورت و … بدون پارابن با برند تجاری  وی کر، یونی لد و یونی مد نموده است. وجود ارتباط سازنده میان جامعه پزشکی کشور و هیئت علمی تحقیق و توسعه رزآرای آسیا و وجود 140 نفر پرسنل تحصیل کرده باعث گردید با استفاده از نظرات و بازخوردهای گران بهای متخصصین کشور محصولات تولیدی شرکت با کیفیت روزافزون در بازار عرضه شوند.

  ادامه مطلب
 • ﻫُﻠدینگ آذرگستران آسیا

  در سال 1383 ، شرکت آذرگستران آسیا ، به عنوان نماینده انحصاری محصولات برند BURDA WEE در ایران انتخاب شد. آذرگستران با کسب مجوز رسمی از وزارت بهداشت ایران به عنوان اولین وارد کننده محصولات پلیمری کودک با بسته بندی کاملا بهداشتی در کشور شناخته شد. این شرکت با هدف ارتقاء سطح سلامت و بهداشت خانواده ، در سطح بین المللی با تیم مجرب و جوان تحصیل کرده در گرایش رشته های مختلف دانشگاهی به عنوان وارد کننده محصولات پلیمری کودک فعالیت خود را در سطح داروخانه ها ، فروشگاه های زنجیره ای ، گالری ها و فروشگاه های محصولات کودک و سیسمونی در ایران آغاز نمود.

  در سال 85 با توجه به نیاز بازار به دستمال مرطوب، شرکت آذرگستران اقدام به تولید به صورت PRIVATE LABEL واردات و ثبت آن با برند AQUA SAFE  از ترکیه نمود، با توجه به تحصیلات دانشگاهی مرتبط (میکروبیولوژی) موسس مجموعه و تحقیقات گسترده ای که ایشان در زمینه امکان سنجی تولید دستمال مرطوب در ایران انجام دادند، با همکاری سرکار خانم نیهال شاهین اوغلو در ترکیه نسبت به فرمول سازی محصولات بدون پارابن، بدون الکل و بدون صابون و مواد رنگی اقدام نمودند.

  ادامه مطلب
 • درباره بنیانگذار

  مهندس بهرام جوادپور، بنیانگذار هلدینگ بزرگ آذرگستران آسیا و یکی از کارآفرینان برتر کشور، نخستين فعاليت اقتصادی خود را در حين تحصيل، نزد پدرشان که از بازرگانان خوش‌نام و اهل فضل منطقه محسوب می‌شوند، آغاز نمودند. ایشان در انتهای دوره تحصیلات دانشگاهی اقدام به واردات محصولات پلیمیری مادر و کودک (( انواع شیشه شیر و پستانک و …. )) و تاسیس مغازه سیسمونی در تبریز نمودند. تحقیقات گسترده ایشان در خصوص محصولات پلیمری از همان زمان آغاز گردید. در سال 1382 ایشان به دلیل تقاضای بازار ایران و نبود محصولات با کیفیت پلیمیری کودک ، طی بازدید های متوالی که از کارخانجات مختلف در دنیا داشتند با مجموعه بوردا تجارت با مدیریت آقای ساواش دموراگ، با سابقه 20 ساله در زمینه تولید و عرضه این محصولات، آشنا شدند.

  ادامه مطلب