آذرگستران آسیا

هلدینگ آذرگستران آسیا ( شامل مجموعه شرکت های رزآرا آسیا ، رزنرمین تامین ، رزپلیمر نوین بهداشت و رزاتاپخش ، و برند های یونی لد ، یونی مد ، وی کر ، چیکی مانکی ، مام سان و ….. ) کار خود را با بنیانگذاری آقای بهرام جوادپور شروع کرد. بنیان اصلی هلدینگ آذرگستران آسیا بر مبنای تولید محصولات پلیمری ِ با کیفیت ، در داخل کشور بنا نهاده شد.

هلدینگ آذرگستران آسیا اولین وارد کننده محصولات مراقبتی و ملزومات تغذیه کودک با بسته بندی بهداشتی و مجوز رسمی از وزارت بهداشت ایران بوده است؛ آن هم در زمانی که کلیه محصولات تولید داخل به صورت فله ای و بدون بسته بندی بهداشتی و استاندارد به بازار عرضه می شدند.

هلدینگ آذرگستران آسیا با هدف ارتقا سلامت و بهداشت خانواده به عنوان فعالِ حوزه پلیمری کودک ، فعالیت خود را در سطح داروخانه ها و فروشگاه های Private Label زنجیره ای ، گالری ها و فروشگاه های محصولات کودک وسیسمونی آغاز نمود. پس از نیازسنجی های مجدد و نیاز بازار به دستمال مرطوب ، هلدینگ آذرگستران آسیا به همراهی یک تیم متخصص داخلی و خارجی به بازار دستمال های مرطوب نیز ورود کرد.

در حال حاضر این هلدینگ ، با برند های وی کر ، یونی لد ، یونی مد ، بب سان ، هلوکلین ، یونی سافت ، واش تکس ، چیکی مانکی و مام سان در بازار در حال ارائه خدمات به هموطنان عزیز و صادرات به کشور های اطراف است. هلدینگ آذرگستران آسیا به عنوان یکی از پویاترین گروه های اقتصادی ِ برآمده از بخش خصوصی و بالیده از همت مردمی ، اکنون همچون گذشته خون امید در رگ های تولید و صنعت ملی و حوزه کارآفرینی به بهترین شکل متبلور ساخته است.